HAKKIMIZDA

              2010-2011 eğitim öğretim yılında 24 Kasım 2010 Öğretmenler gününde eğitimli bireyler yetiştirmek için çıktığımız bu yola ilk olarak “Karataş Şubesi” ile başladık.

             2011-2012 eğitim öğretim yılında Gaziantep’te SBS de güçlü bir marka olan Pisagor dershanesini kendi bünyemize katarak hem SBS de hem de LYS ve YGS de bir bütünlük içerisinde olan UYGAR EĞİTİM “Emek Şubesi” ile özverili ve disiplinli çalışmasına emin adımlarla devam etmiştir.

             2012-2013 eğitim öğretim yılında UYGAR EĞİTİM emek ve karataş şubeleri ile hizmetine devam etmiştir. Deneyimli hocaları ve bilinçli idari kadrosu ile yolunda emin adımlarla devam eden UYGAR EĞİTİM öğrencilerimizin hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmanın gururunu yaşayarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmiştir.

            2014-2015 eğitim öğretim yılında ise öğrenci merkezli birebir eğitim merkezi olan “Uygar Plus” şubesi ile çalışmalarına devam etmektedir. Eğitime artı katmak ve öğrencilerin ihtiyaçlarına anında cevap vermek için kurulan şubemiz sınırlı öğrenci kontenjanı ile Gaziantep’te hizmetlerine devam etmektedir.

            2015-2016 eğitim öğretim yılında ise öğrenci merkezli “Uygar Özel Öğretim Kurumu”  şubesi ile çalışmalarına devam etmektedir.

             Eğitim de çağdaş, bilimsel, öğrenci odaklı ve bilime önem veren gençler yetiştirmek için çıktığımız bu yolda UYGAR EĞİTİM üç şubesi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Evrensel bilgiye yerel değerler katarak Gaziantep’te bir marka haline gelen UYGAR EĞİTİM hedefleri doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir